adamwypa_sg linsg2011 adamwypa_sg Polska bielizna erotyczna SINGATE - gwarancja jakosci
Dane kontaktowe
Kontakt


Tabela rozmiarów
Tabela
rozmiarów

Start O firmie Regulamin Dyskrecja Terminy realizacji Koszty wysyłki Gwarancje i zwroty Pytania i odpowiedzi


linia  SUKIENKI
linia
 SPÓDNICZKI
linia
 TOPY
linia
 KOMPLETY
linia
 BODY I GORSETY
linia
 POZOSTAŁE
linia
 PORADNIKI
linia
 SZANSA
linia
Gwarancje, zwroty i wymiana towaru


      Pamiętaj, zawsze możesz zwrócić zamówiony artykuł w terminie do 14 roboczych bez podania przyczyny, pod warunkiem, że towar będzie oryginalnie zapakowany a odzież i bielizna nie będzie nosić śladów użytkowania. Kazdą reklamację rozpatrujemy tak szybko jak to tylko możliwe!

      Z tytułu przepisów konsumenckich sprzedawca odpowiada za niezgodność towaru z umową przez okres dwóch lat od daty zakupu, a z tytułu rękojmii (Kodeks Cywilny) przez okres jednego roku.
      Należy zaznaczyć, że odpowiedzialność sprzedawcy nie obejmuje uszkodzeń mechanicznych związanych z niewłaściwym użytkowaniem czy naturalnego zużycia towaru.


Zwroty

• W celu dokonania zwrotu należy towar starannie zapakować i wysłać dołączając paragon lub fakturę zakupu nazwę dane odbiorcy i nr rachunku bankowego, na który ma być dokonany zwrot pieniędzy - nie odbieramy paczek wysłanych za pobraniem!


Wymiana

• W celu przeprowadzenia wymiany artykułu na inny model lub rozmiar należy oryginalny produkt staranie zapakować i wysłać dołączając paragon lub fakturę zakupu, informację dotyczącą przyczyn wymiany (np. informację o uszkodzeniach lub niedopasowanym rozmiarze) oraz oczekiwany rozmiar lub model na który mamy wymienić strój. W przypadku wymiany na model w cenie niższej należy również dołączyć nazwę odbiorcy i nr rachunku bankowego, na który ma być dokonany zwrot pieniędzy. Wymieniamy tylko artykuły nieużywane!

Koszty wysyłki zwrotnej lub w celu dokonania wymiany pokrywa kupujący zaś koszty ponownej wysyłki po wymianie towaru pokrywa sprzedawca.

Adres do wysyłki:

DAO S.C. Adam Wypart, Barbara Wypart
ul. Żółta 3
41-205 Sosnowiec


Podgląd koszyka

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

10.

11.

12.

13.

14.

15.

16.

17.

18.

19.

20.

21.

22.

23.

24.

25.


(pusty)

UWAGA, ze względu na zakończenie sprzedaży, niektóre produkty mogą być już niedostępne.


 
 

Wszelkie prawa zastrzeżone DAO S.C. 2007 - 2017 •   [Wszystkie produkty SINGATE]
Inne nasze: Chen Tai ChiFotografia - fotoalbum